Rodzina oczyszczaczy powietrza Blueair


 

 • Sprawdź jakość powietrza

  Nowe modele Blueair Classic 80i są wyposażone w czujniki jakości powietrza Blueair Aware. Dzięki temu masz na bieżąco informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu. Połącz urządzenie z aplikacją Blueair Friend, aby obserwować zmiany jakości powierza wewnętrznego i uzyskać porady, jak ją poprawić. Dowiedz się, jak zmienia się jakość powietrza w zależności od tego, co akurat robisz. Za pomocą aplikacji możesz też zdalnie sterować urządzeniem z dowolnego urządzenia smart i wyświetlać informacje o jakości powietrza wewnętrznego i zewnętrznego.

 • Ponadczasowa jakość, gwarancja wydajności

  Oczyszczacze powietrza z rodziny Classic to szeroka gama sprawdzonych rozwiązań zapewniających zdrowsze życie Tobie i Twoim bliskim. Rodzina produktów Classic cicho i skutecznie usuwa z powietrza w pomieszczeniu czynniki wywołujące alergię i powodujące astmę oraz inne unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia w postaci zarówno cząstek, jak i substancji lotnych. Dzięki wbudowanej łączności Wi-Fi produktami nowej generacji z rodziny Classic można zawsze sterować z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Blueair Friend. Są one także bardziej energooszczędne niż wcześniejsze modele, pracują ciszej i szybciej oczyszczają o wiele większe przestrzenie.

 • Zadbaj o najbliższych

  Wiele osób spędza nawet 90% czasu wewnątrz budynków, gdzie powietrze jest pięciokrotnie bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. Dzięki produktom z rodziny Classic pozbędziesz się 99,97% zanieczyszczeń. Zanieczyszczenie powietrza ma większy wpływ na dzieci, ponieważ ich płuca, mózg i system odpornościowy nie są jeszcze w pełni rozwinięte. Dzieci oddychają szybciej niż dorośli. Co oznacza, że ich zapotrzebowanie na powietrze w stosunku do masy ciała jest większe. Z najnowszych badań wynika, że płuca i mózgi dzieci, które oddychają czystym powietrzem, lepiej się rozwijają.

 • Wyjątkowa technologia HepaSilent od Blueair

  Opatentowana technologia HEPASilent wykorzystana w oczyszczaczach z rodziny Classic pozwala Tobie i Twoim bliskim oddychać powietrzem pozbawionym zanieczyszczeń i tak czystym, że od razu poczujesz różnicę. Technologia ta wykorzystuje to, co najlepsze w filtracji elektrostatycznej i mechanicznej. Jednoczesne zastosowanie zaawansowanych materiałów filtracyjnych oraz komory ładowania powleczonych cząstek zapewnia znacznie lepsze rezultaty.

  Proces oczyszczania jest trójstopniowy, ale każdy z etapów jest równie ważny: 1. Mocny wentylator wciąga powietrze do oczyszczacza powietrza. 2. Unoszące się w powietrzu cząstki przechodzą przez komorę ładowania cząstek. 3. Kiedy zanieczyszczone powietrze przepływa przez filtr o gradientowej strukturze, naładowane cząstki wiążą się z włóknami polipropylenowymi. Nawet w najwolniejszym trybie pracy oczyszczacz powietrza Blueair przechwytuje 99,97% cząstek unoszących się w powietrzu o wielkości aż do 0,1 mikrona.